Mularczyk - producent siłowni zewnętrznych

mularczyk-fitnessplac.pl biuro@mularczyk-fitnessplac.pl + 48 95 722 32 23

Professional outdoor fitness

Mularczyk

producent siłowni zewnętrznych

Urządzenia do siłowni zewnętrznych.

Dzięki naszym urządzeniom do treningu siłowego na wolnym powietrzu i w otwartej przestrzeni jeszcze łatwiej i przyjemniej będziecie mogli Państwo utrzymać kondycję oraz ogólne samopoczucie, a przede wszystkim poprawić jakość swojego życia. Korzystając z najwyższej jakości przyrządów do rekreacji firmy Mularczyk jesteście Państwo pewni własnego sukcesu. Urządzenia są bezpieczne i odporne na warunki atmosferyczne, służą do ćwiczeń całego ciała: nóg, ramion, brzucha i pleców. Podzielone są do treningu siłowego, poprawiające koordynację i krążenie krwi.

Nasze przyrządy do rekreacji bardzo dobrze sprawdzą się w miejscach użytkowania publicznego. Dobrze zrealizowana ścieżka zdrowia, może obejmować: parki, skwery, place zabaw, w pobliżu ścieżek rowerowych, w pobliżu miejsc do rekreacji jak bieżnie, korty, boiska, przy centrach handlowych, a także w ośrodkach sanatoryjnych, w jednostkach służb mundurowych, poligonach, w pobliżu ośrodków sportu i w wielu innych miejscach, gdzie otwarta przestrzeń sprzyja rekreacji i zachęca do aktywności fizycznej w wolnym czasie.

Siłownie zewnętrzne - Nasza oferta
Siłownie zewnętrzne - Wyciąg górny

Wyciąg górny

Urządzenie dzięki któremu można znacznie wzmocnić mięśnie kończyn górnych, obręczy barkowej i mięśnie grzbietu (najszerszy mięsień grzbietu). Zwiększa giętkość i sprawność stawów ramion. Przy wzmożonym treningu wpływa również na rozwój masy mięśniowej. Wskazane dla osób z bolącymi stawami kończyn górnych oraz z bólami pleców.

Siłownie zewnętrzne - Twister

Twister

Urządzenie służące do budowania i wzmacniania mięśni talii i brzucha, poprawia ruchowość stawów biodrowych i ogólną wydolność organizmu. Pomaga usprawnić zmysł równowagi oraz działa rozluźniająco. Odpowiednie dla osób z bólami pleców odcinka krzyżowo-lędźwiowego.

Siłownie zewnętrzne - Surfer

Surfer

Przyrząd służący do wzmacniania muskulatury pasa biodrowego, mięśni nóg, mięśni ramion oraz brzucha. Służy poprawie wydolności układu sercowo-naczyniowego i oddechowego. Dodatkowo pomaga usprawnić zmysł równowagi oraz działa rozluźniająco. Poprawia krążenie. Dobry początek na rozpoczęcie swojej ścieżki zdrowia.

Siłownie zewnętrzne - Rider

Rider

Bardzo wszechstronne urządzenie, które działa aktywnie właściwie na większość części ciała. Bezapelacyjnie wzmacnia mięśnie ramion, górne partie pleców oraz nóg. Pozytywnie wpływa na mięśnie brzucha. Rider to doskonałe ćwiczenie na ogólną poprawę wydolności organizmu.

Siłownie zewnętrzne - Prasa nożna

Prasa nożna

Urządzenie służące do budowania muskulatury nóg, mięśni uda i łydki. Poprawia ruchowość stawów kolanowych i biodrowych. Idealnie nadaje się dla seniorów oraz pań. Ponadto poprawia ogólny stan kondycji.

Siłownie zewnętrzne - Poręcze równoległe

Poręcze równoległe

Przyrząd uaktywniający wszystkie partie mięśniowe w zależności od rodzaju wykonywanych ćwiczeń. Poprawia siłę i elastyczność górnych kończyn, obręczy barkowej, ogólnej koordynacji ciała. Odpowiedni dla ludzi z bólami pleców, ramion i barków.

Siłownie zewnętrzne - Orbitrek

Orbitrek

Urządzenie służące do treningu ogólnorozwojowego całego ciała, poprawiający kondycję ruchową. Zwiększa siłę górnych i dolnych kończyn oraz pasa biodrowego, poprawa ruchowości stawów. Wzmacnia ponadto układ oddechowy i poprawia krążenie krwi. 

Siłownie zewnętrzne - Maszyna do wyciskania

Maszyna do wyciskania

Urządzenie przeznaczone w zmożonych i regularnych treningach do budowania mięśni. Odpowiedzialne za rozwój i ćwiczenie przede wszystkim górnych partii mięśniowych. Poprawia rozwój mięśni klatki piersiowej, obręczy barkowej, kończyn górnych oraz grzbietu. Wpływa pozytywnie na przyrost masy mięśniowej. Poprawia ogólną kondycję organizmu.

Siłownie zewnętrzne - Ławka

Ławka

Bardzo popularne i łatwe w użytkowaniu przyrząd, który pomoże doskonale wpłynąć na poprawę sylwetki. Odpowiednie ćwiczenia wykonywane na urządzeniu pomagają wzmocnić mięśnie skośne i proste brzucha. Przy prostych skłonach pracują mięśnie proste brzucha. Wykonując skręt tułowia pobudzamy mięśnie skośne. Idealne urządzenie do prostych ćwiczeń jak i bardziej zaawansowanych treningów.

Siłownie zewnętrzne - Koło obrotowe

Koło obrotowe

Urządzenie wzmacniające i aktywujące nadgarstki, łokcie i ramiona. Ponadto wzmacnia mięśnie obręczy barkowej, zwiększa zakres ruchu ramion i uelastycznia ścięgna. Poprawia ogólną koordynację ruchową, zwiększa zakres ruchu ramion, poprawia funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Wskazany dla osób ze zwyrodnieniami stawów obręczy barkowej i z ograniczonym zakresem ruchu ramion. Polecany dla osób starszych.

Siłownie zewnętrzne - Drążek

Drążek

Popularny przyrząd do poprawy siły i elastyczności górnych kończyn, obręczy barkowej. Działa pozytywnie na poprawę koordynacji całego ciała. Odpowiednie dla ludzi z bólami pleców, barków i ramion. Bardzo popularny na wszelkich ścieżkach zdrowia.

Siłownie zewnętrzne - Biegacz

Biegacz

Przyrząd służący do wzmacniania mięśni nóg i pośladków, rozciągnięci ścięgien, poprawy elastyczności stawów. Poprawia ruchliwość kończyn dolnych, równoważy i koordynuje pracę całego ciała. Wzmacnia układ sercowo-naczyniowy oraz oddechowy. Poprawia krążenie, sprzyja utracie wagi ciała. Sprzyja ogólnej kondycji organizmu.

Siłownie zewnętrzne - Koło Tai Chi

Koło Tai Chi

Urządzenie wzmacniające i aktywujące nadgarstki, łokcie i ramiona. Ponadto wzmacnia mięśnie obręczy barkowej, zwiększa zakres ruchu ramion i uelastycznia ścięgna.
Poprawia ogólną koordynację ruchową, zwiększa zakres ruchu ramion, poprawia funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego.

Siłownia zewnętrzna - Prostownik pleców

Prostownik pleców

Jest to przyrząd, dzięki któremu wzmocnisz mięśnie pleców w odcinku krzyżowo-lędźwiowym oraz mięśni brzucha. Regularne korzystanie z prostownika pleców przyczyni się do wzmocnienia tych partii mięśni pleców, które odpowiadają za utrzymanie pionowej postawy ciała człowieka, także poprawi kondycję całego organizmu.

Siłownia zewnętrzna - Rower

Rower

Bardzo popularne urządzenie przeznaczone do ogólnej poprawy kondycji fizycznej, utraty wagi i zwiększenia wydolności organizmu. Regularne ćwiczenia przyczyniają się do poprawy ruchowości stawów kończyn dolnych i wzmocnienia mięśni nóg. Urządzenie to jest idealnym rozwiązaniem dla osób starszych, które nie mogą czynnie uprawiać jazdy na rowerze.

Siłownia zewnętrzna - Stepper

Stepper

Urządzenie, z którego chętnie korzystają kobiety w walce z cellulitem. Regularny trening na stepperze powoduje pracę mięśni nóg i mięśni pośladków. Urządzenie wzmacnia mięśnie ud, mięśni podudzia, pośladków, poprawia kondycję ruchową zwłaszcza stawów biodrowych.

Siłownie zewnętrzne - Wioślarz

Wioślarz

Przyrząd, dzięki któremu wymusisz pracę górnych partii mięśni. Buduje muskulaturę obręczy barkowej, grzbietu, ramion, jak również w mniejszym stopniu nóg. Poprawia ogólną kondycję ciała i uelastycznia odcinek lędźwiowy kręgosłupa. To idealne urządzenie niwelujące ból karku u osób często zestresowanych.

Siłownie zewnętrzne - Drabinka

Drabinka

Komfortowe urządzenie dla osób, które chcą wzmocnić mięśnie ramion oraz wytrzymałość mięśni lędźwiowych. Korzystanie z drabinki sprzyja ćwiczeniom rozciągającym, których poziom trudności można dopasować do własnych możliwości i potrzeb. Ponadto urządzenie doskonale służy do ćwiczeń mięśni pleców i zwiększa elastyczność mięśni brzucha. Każda dobrze przepracowana ścieżka zdrowia powinna obejmować ćwiczenia na drabince.

Siłownia zewnętrzna - Narciarz

Narciarz

Doskonały przyrząd siłowni zewnętrznej imitujący ruch narciarza biegowego. Użytkownik dzięki urządzeniu jest w stanie poprawić wydolność organizmu oraz ruchomość kończyn dolnych i stawów biodrowych. Ponadto wzmacnia mięśnie brzucha. Narciarz doskonale sprawdza się u osób, które chcą zredukować tkankę tłuszczową i poprawić ogólną kondycję ruchową.

Siłownia zewnętrzna - Rozciągacz Poprzeczny

Rozciągacz Poprzeczny

Przyrząd, dzięki któremu wzmocnisz mięśnie nóg oraz brzucha, a także wspomożesz redukcję tkanki tłuszczowej. Rozciągacz sprzyja poprawie koordynacji ruchowej i wydolności układu krążeniowo-oddechowego. Doskonałe urządzenie nie wymagające zbytniego wysiłku przy ćwiczeniach.

Siłownia zewnętrzna - Motyl

Motyl

Nowe urządzenie siłowni zewnętrznych (outdoor gym)

Wyprodukowano w Polsce