Mularczyk - producent siłowni zewnętrznych

mularczyk-fitnessplac.pl biuro@mularczyk-fitnessplac.pl + 48 95 722 32 23

Professional outdoor fitness

Mularczyk

producent siłowni zewnętrznych

Firma Mularczyk Fitness

Istniejemy na rynku od 1980 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować produkty najwyższej jakości. Zajmujemy się również produkcją konstrukcji stalowych, wszelkiego rodzaju obróbką metalu oraz spawalnictwem. Ponadto posiadamy własną malarnię proszkową. Na początku naszej działalności współpracowaliśmy z polskimi kopalniami, produkując dla nich konstrukcje taśmociągów oraz rolki przeznaczone do taśmociągów. W miarę rozwoju firmy nawiązaliśmy współpracę z niemieckimi kontrahentami.

Siłownie zewnętrzne to bardzo popularne na świecie strefy spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Obecnie przeżywające rozkwit w Polsce. Dostępność to najważniejsza zaleta takiej siłowni. Outdoor fitness to idealne rozwiązanie dla każdego, bez względu na wiek i możliwości fizyczne. Dobrze dobrane przyrządy rekreacyjne, solidność i precyzja dają komfort przy ćwiczeniach każdej partii ciała. Z przyrządów mogą bez wahania korzystać wszyscy: seniorzy, dzieci, a nawet osoby niepełnosprawne. Siłownie zewnętrzne to gotowe rozwiązania na zagospodarowanie niewielkich placów, zmieniając je w atrakcyjne i wielofunkcyjne miejsca rekreacji. Aktywne spędzanie czasu w takich miejscach to odpoczynek również dla umysłu.

Siłownie zewnętrzne to alternatywne podejście do sposobu aktywności fizycznej. Dobrze wiemy, jak często brakuje nam chęci i czasu, aby korzystać z tradycyjnych siłowni. Dzięki naszym urządzeniom do treningu siłowego na wolnym powietrzu jeszcze łatwiej i przyjemniej będziecie mogli Państwo utrzymać kondycję i dobre samopoczucie, a przede wszystkim poprawić jakość swojego życia. Korzystając z najwyższej jakości przyrządów do rekreacji firmy Mularczyk jesteście Państwo pewni własnego sukcesu. Urządzenia są bezpieczne i odporne na warunki atmosferyczne, służą do ćwiczeń całego ciała: nóg, ramion, brzucha i pleców. Podzielone są do treningu siłowego, poprawiające koordynację i krążenie krwi. Działajcie aktywnie, stawiajcie na zdrowy tryb życia!

Wyprodukowano w Polsce